Info o Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite - hodnocení a parametry

Informace: Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite Knihovny Bonami

Popis produktu: Nápaditá knihovna vám poslouží jak na knížky, tak i na vystavení sošek, váziček či dalších dekorací. Její design zaujme na první pohled, přitom ale nabízí dostatek užitečného prostoru. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite za skvělou cenu 2 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite Bonami na zahradu

Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875324181 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite Knihovny
Cena zboží
2 999 Kč
Dostupnost
30.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědo-antracitová knihovna Piri Sonomo Anthracite) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875324181, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.