Info o Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife - hodnocení a parametry

Informace: Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife Křesla Stella Cadente Maison

Popis produktu: Křeslo značky Stella Cadente Maison je ukázkou francouzského šarmu, který návrhářce vládne. Nabízí pohodlné sezení. Výplň je z vysoce pohodné pěny a potah z prémiové textilie, která je navíc speciálně ošetřena, aby měla vysokou jemnost. Masivní konstrukce a nohy křesla jsou pak už jen třešničkou na dortu ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife za skvělou cenu 11 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife Stella Cadente Maison na zahradu

Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 05902641466090 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife Křesla
Cena zboží
11 290 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědé křeslo Stella Cadente Maison Recife) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 05902641466090, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.