Info o Hnědé křeslo La Forma Lobby - hodnocení a parametry

Informace: Hnědé křeslo La Forma Lobby Křesla La Forma

Popis produktu: Toto křeslo od španělské La Formy, to je symbol čistého, krásného a neokoukaného designu. Jeho potah je vyroben ze speciální textilie s teflonovou úpravou, která je odolná proti skvrnám. La Forma, to je barcelonská značka, která se zcela oddala plnohodnotnému designu. A tak již od roku 1982 tvoří takové doplňky, za kterými si pevně stojí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědé křeslo La Forma Lobby za skvělou cenu 10 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědé křeslo La Forma Lobby

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Hnědé křeslo La Forma Lobby skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědé křeslo La Forma Lobby od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědé křeslo La Forma Lobby}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědé křeslo La Forma Lobby mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědé křeslo La Forma Lobby La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědé křeslo La Forma Lobby, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědé křeslo La Forma Lobby La Forma na zahradu

Hnědé křeslo La Forma Lobby Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědé křeslo La Forma Lobby i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědé křeslo La Forma Lobby na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840439716 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědé křeslo La Forma Lobby Křesla
Cena zboží
10 590 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědé křeslo La Forma Lobby) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840439716, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.