Info o Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Oproštěná od zbytečných prvků, aby dala vyniknout nadčasovým křivkám a syté barvě. Pohovka pro tři osoby od francouzské značky Stella Cadente, která byla navržena v Paříži a vyrobena v Evropě, nemá jen za cíl dát prostoru chic nádech, ale také poskytnout co největší pohodlí. Potah pohovky je vyroben z polyesteru a vypolstrován kvalitní a stabilní pěnou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison za skvělou cenu 11 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451362 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Pohovky
Cena zboží
11 890 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451362, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.