Info o Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Pohovka Bossi je ideální volba pro všechny, kteří milují jednoduchý a minimalistický styl perfektně zkombinovaný s moderními barvami. Tato sedačka není jen interiérovým doplňkem, ale je i funkčním a pohodlným kouskem. Konstrukce pohovky je vyrobená z masivního bukového dřeva a potah z velmi jemné látky na dotek. Výplň tvoří pružná polyurethanová pěna, která zajistí dokonalé pohodlí až pro pět lidí. Bossi je navíc rozkládací, a tak získáte nejen pohovku ale také pohodlný kousek pro přespání. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi za skvělou cenu 15 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi Florenzzi na zahradu

Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641404276 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi Pohovky
Cena zboží
15 190 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá třímístná pohovka Florenzzi Bossi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641404276, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.