Info o Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik Zahradní židle a křesla Dutchbone

Popis produktu:

Krása ratanové zahradní židle DUTCHBONE Cantik vyobrazena v její tmavě hnědé barvě. Díky tomuto provedení je jídelní židle přátelštější k životnímu prostředí. Zaujme vás především jednoduchost a elegance v synchronizaci s černě lakovanou kovovou podnoží s gumovými kluzáky chránícími vaší podlahu před poškrábáním. Díky této židli budou chvíle na vaší zahradě či terase výjimečné. Jako doplněk jistě zaujme i příjemný měkký podsedák, který je součástí balení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik za skvělou cenu 4 564 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik Dutchbone na zahradu

Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 564 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548050020 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik Zahradní židle a křesla
Cena zboží
4 564 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá ratanová jídelní židle DUTCHBONE Cantik) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548050020, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.