Info o Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm Komody Dutchbone

Popis produktu:

Hnědá komoda Class ve stylu vintage je opatřena elegantní podnoží v mosazném odstínu. Povrch komody se vzorem rybích kostí je vyroben z polotvrdé dřevovláknité desky, kterou pokrývají tenké desky z akátové dýhy. Podnož je zakončena gumovými podložkami chránícími vaši podlahu před poškrábáním. Komodu skvěle doladíte s dalšími kousky ze série DUTCHBONE CLASS.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm za skvělou cenu 31 848 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm Dutchbone na zahradu

Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 31 848 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548049819 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm Komody
Cena zboží
31 848 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá komoda DUTCHBONE CLASS 100 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548049819, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.