Info o Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia Kabelky BHPC

Popis produktu: Novou lásku nepotkáte venku na chodníku. Potkáte ji na Bonami. A to v podobě nové kabelky od Beverly Hills Polo Club. Tak se přiznejte, do které jste se zamilovala vy? ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia za skvělou cenu 1 769 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kabelky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia

Lukáš
Pro mé potřeby je BHPC Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia skvělá volba v kategorii Kabelky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia BHPC - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia BHPC na zahradu

Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia Kabelky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz BHPC, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 769 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BHPC
- číslo EAN 8681181952030 z výroby
- produkt je v kategorii Kabelky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia Kabelky
Cena zboží
1 769 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kabelky BHPC

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá kabelka s měděnými odlesky Beverly Hills Polo Club Sonia) potřebujete dokumentaci od výrobce (BHPC), manuály 8681181952030, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.