Info o Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva - hodnocení a parametry

Informace: Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Pohovka pro dvě osoby od francouzské značky Stella Cadente, která byla navržena v Paříži a vyrobena v Evropě, nemá jen za cíl dát prostoru chic nádech, ale také poskytnout co největší pohodlí. Potah pohovky je vyroben z polyesteru a vypolstrován kvalitní a stabilní pěnou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva za skvělou cenu 10 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451119 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva Pohovky
Cena zboží
10 890 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hnědá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Diva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451119, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.