Info o Hneď to bude, Anjelik - hodnocení a parametry

Informace: Hneď to bude, Anjelik Výživa kojenců a dětí AKV - Ambulancia klin. výživy

Popis produktu: Kniha Hneď to bude, Anjelik: Charakteristika kuchárskej knihy „Hneď to bude, Anjelik“ Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá pre deti Špeciálne určená rodičom detí vekovej kategórie od narodenia do 6 rokov, ale aj rodičom, ktorí tehotenstvo ešte iba plánujú Presný a praktický postup zavádzania potravín pri dodojčovaní podľa najnovších poznatkov Vzorové jedálne lístky – letná a zimná verzia pre všetky vekové kategórie detí od 4 mesiacov do 6 rokov Recepty – sú zložené z odporúčaných a na Slovensku ľahko dostupných surovín a všetky jedlá sú „otestované“ deťmi z rodín autorov a spoluautorov Omaľovanka a počtovnica: táto kuchárska kniha je okrem informácií a receptov aj plná úloh pre deti – omaľovanky ovocí a zeleniny, jednoduché úlohy na počítanie, kreslenie a „miešanie“ pri varení = kým sú deti menšie a ešte nemôžu byť v kuchyni zapojené do prípravy jedla, zabavia sa pastelkami a zároveň si pestujú vzťah k zdravým potravinám Album – kniha obsahuje aj miesta na lepenie fotografií dieťaťa v jednotlivých fázach rastu a vývoja Aktuálne a nové informácie Kniha okrem receptov a kuchárskych tipov obsahuje aj zaujímavé informácie o potravinách, hygiene prípravy potravín, tipy kuchára a lekára a pod. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hneď to bude, Anjelik za skvělou cenu 440 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Výživa kojenců a dětí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hneď to bude, Anjelik

Lukáš
Pro mé potřeby je AKV - Ambulancia klin. výživy Hneď to bude, Anjelik skvělá volba v kategorii Výživa kojenců a dětí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hneď to bude, Anjelik od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hneď to bude, Anjelik}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hneď to bude, Anjelik mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hneď to bude, Anjelik AKV - Ambulancia klin. výživy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hneď to bude, Anjelik, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hneď to bude, Anjelik AKV - Ambulancia klin. výživy na zahradu

Hneď to bude, Anjelik Výživa kojenců a dětí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hneď to bude, Anjelik i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada AKV - Ambulancia klin. výživy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 440 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hneď to bude, Anjelik na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce AKV - Ambulancia klin. výživy
- číslo EAN 9788089719051 z výroby
- produkt je v kategorii Výživa kojenců a dětí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hneď to bude, Anjelik Výživa kojenců a dětí
Cena zboží
440 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Výživa kojenců a dětí AKV - Ambulancia klin. výživy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hneď to bude, Anjelik) potřebujete dokumentaci od výrobce (AKV - Ambulancia klin. výživy), manuály 9788089719051, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Výživa kojenců a dětí - Zobrazit další produkty