Info o Hecht GG 8000 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht GG 8000 Elektrocentrály HECHT

Popis produktu: Elektrocentrála Hecht GG 8000: Pokud nemáte k dispozici elektrickou síť, přichází čas elektrocentrály Hecht GG 8000 s benzínovým motorem. Trvale dostupný výkon 6 500 wattů je sdílený pro 2 standardní zásuvky 230 V / 50 Hz a jednu třífázovou zásuvku 400 V / 50 Hz pro výkonné nástroje. Je zde i 12V výstup například pro dobíjení olověných akumulátorů. Startování probíhá pouhým otočením klíčku. Kdyby se nečekaně vybila baterie, lze startovat i táhlem. Masivní výkon si žádá stejně masivní provedení. Elektrocentrála Hecht GG 8000 je instalovaná v rámu z ocelových trubek a vybavena kolečky a madlem pro snadné přemisťování. Klíčové vlastnosti benzinové elektrocentrály Hecht GG 8000Výkonné napájení v místech bez elektrické sítě (trvalý výkon 6,5 kW, max. 7 kW)Dvě běžné zásuvky 230 V, 400V třífázová zásuvka a 12V výstupS automatickou regulací AVR pro ochranu citlivějších spotřebičůSklopná rukojeť a kolečka pro snadnější přepravu4taktní benzínový motor 420 cm3 s olejem 5W-40 Důležité provozní informaceVýstupní charakteristiky napětí z elektrocentrály Hecht GG 8000 jsou odlišné od charakteristiky běžné elektrické sítě. Důrazně se proto doporučuje konzultovat možnosti napájení některých elektronických zařízení (například počítače, moderní TV apod.) s jejich výrobcem, případně prodejcem. U některých indukčních zařízení, jako jsou elektromotory, je potřeba počítat až s trojnásobkem běžného příkonu, který by neměl u elektrocentrály překročit krátkodobě 7 kW. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht GG 8000 za skvělou cenu 19 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrocentrály na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht GG 8000

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht GG 8000 skvělá volba v kategorii Elektrocentrály.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht GG 8000 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht GG 8000}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht GG 8000 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht GG 8000 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht GG 8000, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht GG 8000 HECHT na zahradu

Hecht GG 8000 Elektrocentrály Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht GG 8000 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht GG 8000 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614915526 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrocentrály


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht GG 8000 Elektrocentrály
Cena zboží
19 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrocentrály HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht GG 8000) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614915526, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrocentrály - Zobrazit další produkty