Info o Hecht 8220 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 8220 Kotoučové HECHT

Popis produktu: Okružní pila Hecht 8220: Zpracování dřeva bude s okružní pilou Hecht 8220 snadné. Kolébkový systém poskytuje jednoduché a bezpečné řezání dřeva do průměru 135 mm. Kotouč je schovaný pod krytem a odrývá se pouze ta část, která zrovna řeže. Není tedy potřeba žádných speciálních dovedností, stačí jen dodržet pracovní postup. Chcete stejně dlouhá polena? Jen si nastavíte dorazy a cirkulárka připraví stejně dlouhá polena do kamen, krbu nebo kotle. Výhodou je i napájení z běžné elektrické sítě 230 V. Klíčové vlastnosti okružní pily Hecht 8220Snadné řezání dřeva do 135 mmElektrický motor s příkonem 2 200 WBezpečné řezání s kotoučem schovaným pod krytemNastavitelné dorazy pro polena stejné velikostiNapájení z běžné elektrické sítě (230 V) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 8220 za skvělou cenu 5 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kotoučové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 8220

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 8220 skvělá volba v kategorii Kotoučové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 8220 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 8220}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 8220 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 8220 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 8220, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 8220 HECHT na zahradu

Hecht 8220 Kotoučové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 8220 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 8220 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614906159 z výroby
- produkt je v kategorii Kotoučové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 8220 Kotoučové
Cena zboží
5 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kotoučové HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 8220) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614906159, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.