Info o Hecht 739 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 739 Elektrické HECHT

Popis produktu: Kultivátor Hecht 739: Elektrický kultivátor Hecht 739 má dva páry kultivačních radliček s pracovním záběrem 36 cm. Dokáží prokypřit půdu do hloubky až 22 cm. Jednoduše a rychle si připravíte záhony k setí, zapracujete do půdy rovnoměrně hnojivo a kompost. Díky své obratnosti je skvělý do menších zeleninových záhonů. Ušetřete si těžkou dřinu s rýčem, která trvá hodiny. S kultivátorem Hecht to zvládnete za zlomek času. Přístroj se navíc snadno vejde i do kufru automobilu, protože se dá rychle složit.  Klíčové vlastnosti kultivátoru Hecht 739Kultivátor Hecht má pracovní záběr 36 cmProkypří půdu až do hloubky 22 cmVhodný k přípravě záhonů na setíPomůže rovnoměrně zapracovat hnojivo a kompostSložený se vejde do kufru auta ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 739 za skvělou cenu 2 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 739

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 739 skvělá volba v kategorii Elektrické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 739 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 739}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 739 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 739 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 739, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 739 HECHT na zahradu

Hecht 739 Elektrické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 739 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 739 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614913089 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 739 Elektrické
Cena zboží
2 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrické HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 739) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614913089, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrické - Zobrazit další produkty