Info o Hecht 6040 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 6040 Akumulátorové HECHT

Popis produktu: Nůžky na živý plot Hecht 6040: Akumulátorový plotostřih Hecht 6040 je praktickým pomocníkem pro udržování a tvarování živých plotů. Ušetřete si mimořádně náročnou a zdlouhavou práci s ručními nůžkami. Kvalitní plotostřih si rychle a téměř bez námahy poradí i s nejdelšími živými ploty a vysokými keři. Pohání jej akumulátorový motor, nebudou vám tak překážet kabely a ani vás nebude obtěžovat nadměrný hluk. Stříhací přístroj je vybaven 55 cm dlouhou lištou s maximálním průměrem střihu 20 mm, což plně dostačuje pro úpravu většiny živých plotů v každé zahradě. Klíčové vlastnosti nůžek na živý plot Hecht 6040Výkonný akumulátorový motor s velmi tichým chodemDlouhá stříhací lišta pro komfortní práciMaximální síla stříhaného materiálu 20 mmNízká hmotnost pro lepší dosáhnutí do těžko dostupných místSnadná obsluha i údržbaSoučást programu Accu 5040 Accu program 5040Výhodný program umožňuje využití jediného akumulátoru na více než 10 přístrojů od firmy Hecht, které jsou zahrnuty v tomto programu. Možnost dosažení výrazné úspory a rovněž maximálního využití akumulátoru a nabíječky po celou dobu jejich životnosti. Nabíječky a akumulátory jsou již součástí některých přístrojů, nebo je lze koupit také samostatně. Produkty Accu 5040 jsou plně kompatibilní s akumulátorem 005040B a 005024B. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 6040 za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Akumulátorové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 6040

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 6040 skvělá volba v kategorii Akumulátorové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 6040 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 6040}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 6040 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 6040 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 6040, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 6040 HECHT na zahradu

Hecht 6040 Akumulátorové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 6040 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 6040 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614917797 z výroby
- produkt je v kategorii Akumulátorové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 6040 Akumulátorové
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Akumulátorové HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 6040) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614917797, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.