Info o Hecht 5483 SXE 5in1 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 5483 SXE 5in1 Rotační HECHT

Popis produktu: Benzínová sekačka Hecht 5483 SXE 5in1: Tříkolová benzínová sekačka Hecht 5483 SXE 5in1 je speciálně vyrobená pro sekání členitého terénu se spoustou překážek. Přední kolečko umožňuje snadnou manipulaci a objíždění různých překážek např. záhonů, keřů, různých okrasných doplňků atd. Pro sekání větší plochy je možné zablokovat přední kolečko v rovné poloze a stroj se pak chová jako běžná čtyřkolová sekačka. Motor má obsah 135 cm3 s výkonem 2,4 kW. Pojezdová rychlost je nastavitelná pomocí čtyřstupňové převodovky od 3 do 4,5 km / h. Pracovní záběr při sekání je 46 cm. Tento výhodný set obsahuje také kryt bočního výhozu a mulčovací sadu. Klíčové vlastnosti benzínové sekačky Hecht 5483 SXE 5in1Tříkolová benzínová sekačka na plochy do 1 200 m2Skvělá manipulace v členitém terénuMožnost blokace předního kolečkaVysoký výkon motoruČtyřstupňová převodovka pro nastavení požadované rychlosti pojezduSnadné nastavení výškyElektrický startér pro snadné nastartování pomocí klíčeEdge Cutting - snadné sečení podél plotůVčetně mulčovací sady a krytu bočního výhozu Skvělá výbavaSekačka má pevné kovové šasi, které je opatřeno otvorem se záslepkou pro boční výhoz trávy. Po snadné montáži krytu bočního výhozu lze sekat i přerostlou trávu, aniž by se sekačka zahltila a vy jste šlapali v posekané trávě. V tomto režimu sekání se tráva nesbírá do koše. Dále má sekačka 60litrový textilní koš, který je vybaven aerodynamickou klapkou pro kontrolu stavu jeho naplnění. Další výhodou této sekačky je snadné nastavení výšky zdvihu centrální pákou. Zdvih lze regulovat od 25 do 75 mm. Praktické madlo je polstrované a také výškově nastavitelné. Výkonný čtyřtaktní motor a záběr 46 cm vystačí na posečení zahrady do 1 200 m2. Sekačka má velmi nízko uložené těžiště, což znemožňuje její převrhnutí. Usnadněte si práci při sekání členitého prostoru s touto moderní tříkolovou sekačkou. Elektrický startérStartování už nemůže být jednodušší. Pomocí elektrického startéru, který je napájen pomocí 12 V akumulátoru, zvládne pohodlně nastartovat každý. A to pouhým otočením klíčku v panelu na madle. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 5483 SXE 5in1 za skvělou cenu 9 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 5483 SXE 5in1

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 5483 SXE 5in1 skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 5483 SXE 5in1 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 5483 SXE 5in1}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 5483 SXE 5in1 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 5483 SXE 5in1 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 5483 SXE 5in1, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 5483 SXE 5in1 HECHT na zahradu

Hecht 5483 SXE 5in1 Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 5483 SXE 5in1 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 5483 SXE 5in1 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614915199 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 5483 SXE 5in1 Rotační
Cena zboží
9 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 5483 SXE 5in1) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614915199, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.