Info o Hecht 501 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 501 Manipulační technika HECHT

Popis produktu: Zahradní kolečko Hecht 501: Ruční zahradní válec je jednou z nejdůležitějších pomůcek nejen při zakládání nového trávníku. Zahradní válec Hecht 501 se může také pochlubit praktickou lištou na stírání nečistot a záběrem cca 50 cm. Pevná ocelová konstrukce a prášková barva na povrchu zaručují kvalitní provedení a vysokou životnost. Může se plnit pískem či vodou a dle použitého materiálu má při maximálním naplnění hmotnost až 50 kg. Výška je 107 cm a průměr válce 32 cm. Klíčové vlastnosti zahradního válce Hecht 501Zahradní ruční válec se záběrem 50 cmHecht 501 jako nezbytný pomocník při zakládání nového trávníkuPraktická lišta pro zachycování nečistotMožnost plnění pískem nebo vodouOcelová konstrukce s práškovou barvouPrůměr válce 32 cmHmotnost při naplnění cca 50 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 501 za skvělou cenu 1 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 501

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 501 skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 501 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 501}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 501 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 501 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 501, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 501 HECHT na zahradu

Hecht 501 Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 501 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 501 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8594061747254 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 501 Manipulační technika
Cena zboží
1 299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 501) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8594061747254, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.