Info o Hecht 451 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 451 Zavlažování HECHT

Popis produktu: Postřikovač Hecht 451: Postřikovač Hecht 451 se dává na záda. Má benzínový dvoutaktní motor o obsahu 51,7 cm3 a výkonu 2 HP. Je vybaven bohatým příslušenstvím. Dá se snadno a rychle přestavět. Můžete tak aplikovat tekuté prostředky i tuhé granule. Tento nosič je možné využít i jako běžný zádový fukar. Průměrný objem foukané vzduchu je 0,24 m3/s a rychlost vzduchu u ústí nástavce 86 m/s. Jednoduše tak sfoukáte spadané listí, prach i nečistoty z těch nejhůře dostupných zákoutí. Pro snížení prašnosti je možné přidat i menší množství vody.  Klíčové vlastnosti postřikovače Hecht 451Benzínový dvoutaktní motorBohaté příslušenstvíDá se přestavět pro aplikaci tekutých prostředků i tuhých granulíVyužívá se i jako běžný zádový fukarPro menší prašnost můžete přidat trochu vodyRychlost vzduchu u ústí nástavce 86 m/s ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 451 za skvělou cenu 4 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 451

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 451 skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 451 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 451}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 451 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 451 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 451, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 451 HECHT na zahradu

Hecht 451 Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 451 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 451 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614902052 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 451 Zavlažování
Cena zboží
4 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 451) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614902052, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Zavlažování - Zobrazit další produkty