Info o Hecht 4500 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 4500 Postřikovače HECHT

Popis produktu: Postřikovač Hecht 4500: Jestliže je zahrada vaším koníčkem číslo jedna, určitě volíte kvalitní produkty pro její údržbu. Mezi takové patří i ruční postřikovač Hecht 4500, který by neměl chybět ve výbavě každého, kdo vlastní menší nebo středně velkou zahradu. Ruční pístový postřikovač Hecht 4500 s manometrem je ideálním prostředkem pro aplikaci insekticidů, pesticidů, herbicidů nebo hnojiv. Objem nádoby činí 5 litrů a výbava zahrnuje nastavitelnou trysku rozstřiku. Maximální tlak je až 3 bar a jistě oceníte i nízkou hmotnost postřikovače Hecht 4500, která je pouhých 1,4 kg. Klíčové vlastnosti postřikovače Hecht 4500Ruční tlakový postřikovač vhodný do každé zahradyNastavitelná tryska rozstřikuObjem nádoby 5 litrůPro aplikaci insekticidů, pesticidů, herbicidů nebo hnojivNízká hmotnost postřikovačeHmotnost:  1,4 kgTyp pohonu:    RučníObjem nádrže:  5 lMaximální tlak: 3 bar ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 4500 za skvělou cenu 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Postřikovače na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 4500

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 4500 skvělá volba v kategorii Postřikovače.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 4500 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 4500}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 4500 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 4500 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 4500, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 4500 HECHT na zahradu

Hecht 4500 Postřikovače Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 4500 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 4500 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8594061742341 z výroby
- produkt je v kategorii Postřikovače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 4500 Postřikovače
Cena zboží
349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Postřikovače HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 4500) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8594061742341, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.