Info o Hecht 416 ACCU - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 416 ACCU Zavlažování HECHT

Popis produktu: Postřikovač Hecht 416 ACCU: Postřikovač Hecht 416 aku je akumulátorový postřikovač. Napájí ho 12 V/7 Ah akumulátor. Vydrží na jedno nabití až 4 hodiny nepřetržité práce. Kapalinu tlakuje kompresor poháněný akumulátorem o tlaku až 2,75 bar. Není tak problém kapalinu kdykoliv do nádoby dolívat a není nutné odpouštět tlak v nádobě. Součástí vybavení je i pistole na 1,5 m dlouhé hadici a trubkou s tryskou. V balení najdete i nabíječku a akumulátor. Klíčové vlastnosti postřikovače Hecht 416Akumulátorový postřikovač je napájen akumulátorem a vydrží až 4 hodiny nepřetržité práceKapalina je tlakována kompresoremSoučástí vybavení je pistole na hadici a trubka s tryskouNechybí akumulátor a nabíječka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 416 ACCU za skvělou cenu 2 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 416 ACCU

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 416 ACCU skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 416 ACCU od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 416 ACCU}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 416 ACCU mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 416 ACCU HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 416 ACCU, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 416 ACCU HECHT na zahradu

Hecht 416 ACCU Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 416 ACCU i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 416 ACCU na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614915823 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 416 ACCU Zavlažování
Cena zboží
2 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 416 ACCU) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614915823, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.