Info o Hecht 4115 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 4115 Postřikovače HECHT

Popis produktu: Postřikovač Hecht 4115: Ruční postřikovač Hecht 4115 s nádobou o obsahu 1,5 l je vybaven pístovou pumpou. Ta tlakuje nádobku a vy můžete aplikovat postřik pěkně souvisle a bez námahy. Není nutné stále mačkat páku, jako je tomu u většiny malých základních postřikovačů. Díky nastavitelné trysce si můžete nastavit i intenzitu postřiku.  Klíčové vlastnosti postřikovače Hecht 4115Postřikovač Hecht je vybaven pístovou pumpouPostřik se aplikuje souvisle a bez námahyPostřikovač má obsah 1,5 lNastavitelná tryska umožňuje nastavení intenzity postřiku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 4115 za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Postřikovače na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 4115

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 4115 skvělá volba v kategorii Postřikovače.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 4115 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 4115}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 4115 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 4115 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 4115, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 4115 HECHT na zahradu

Hecht 4115 Postřikovače Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 4115 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 4115 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614919760 z výroby
- produkt je v kategorii Postřikovače


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 4115 Postřikovače
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Postřikovače HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 4115) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614919760, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.