Info o Hecht 3635 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 3635 Povrchová a zahradní HECHT

Popis produktu: Čerpadlo na vodu Hecht 3635: Čerpání vody na místech bez dostupné elektrické sítě řeší benzínové povrchové čerpadlo HECHT 3635. Čtyřtaktní motor o objemu 196 cm3 dokáže nasávat až ze 7 metrové hloubky, s výtlakem až do výšky 27 metrů a průtokem až 30 000 litrů za hodinů! Hadice se připojují na příruby s průměrem 2 palce a přibalený je i sací koš bránící ucpání čerpadla. Klíčové vlastnosti benzínového povrchového čerpadla Hecht 3635Nezávislé na elektrické síti4taktní benzínový motor s výkonem 6,5 HPČerpání až 30 000 litrů za hodinu, až ze 7metrové hloubky a s maximálním výtlakem 27 metrůSoučástí je kompletní příslušenství (sací koš, redukce, svorka…) Doplňující informace:Dodané příslušenství:3× hadicová svorka2× hadicový konektor2× utahovací kroužek na konektor1× sací koš (brání ucpání čerpadla) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 3635 za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Povrchová a zahradní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 3635

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 3635 skvělá volba v kategorii Povrchová a zahradní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 3635 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 3635}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 3635 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 3635 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 3635, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 3635 HECHT na zahradu

Hecht 3635 Povrchová a zahradní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 3635 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 3635 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614909587 z výroby
- produkt je v kategorii Povrchová a zahradní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 3635 Povrchová a zahradní
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Povrchová a zahradní HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 3635) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614909587, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.