Info o Hecht 3520 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 3520 Ponorná HECHT

Popis produktu: Ponorné čerpadlo Hecht 3520: Hecht 3520 je cenově dostupné, avšak kvalitně zpracované čerpadlo, které je ideální pro čerpání užitkové vody z hlubokých vrtů či studní. Svým provedením o šířce 10 cm je možné použít do studní od průměru 11 cm. Díky dlouhému přívodnímu kabelu dokáže čerpat z hloubky až 15 metrů, avšak minimální hloubka je 2 m, tudíž není vhodné pro čerpání vody z mělkých nádrží a musí být nad ním minimálně 2m sloupec vody. Vysoce kvalitně zpracované tělo ukrývá výkonný motor s příkonem 1 000 W, jež pohání čerpadlo o maximálním průtoku 5 200 l/h a disponuje výtlakem do výšky až 55 m. Klíčové vlastnosti čerpadla do vrtu Hecht 3520Kvalitně zpracované čerpadlo za rozumnou cenuUrčeno pouze pro čerpání užitkové vodyMožnost čerpání vody z až 15 metrůVýkonný elektromotor s příkonem 1 000 WPřívodní kabel s délkou 20 mVhodný do studní s průměrem od 11 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 3520 za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ponorná na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 3520

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 3520 skvělá volba v kategorii Ponorná.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 3520 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 3520}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 3520 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 3520 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 3520, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 3520 HECHT na zahradu

Hecht 3520 Ponorná Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 3520 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 3520 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614910651 z výroby
- produkt je v kategorii Ponorná


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 3520 Ponorná
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ponorná HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 3520) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614910651, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.