Info o Hecht 270 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 270 Manipulační technika HECHT

Popis produktu: Posypový vozík Hecht 270: Ruční posypový vozík Hecht 270 umožňuje aplikovat například hnojivo, osivo nebo v zimním období posypovou sůl. Zajisté potěší svou skvělou cenou a kvalitním zpracováním. Konstrukce zařízení a posypový mechanizmus zajišťuje vždy rovnoměrné dávkování. Množství lze snadno nastavit pákou přímo na madle. Velkou výhodou je přítomnost velkých koleček, která usnadňují transport i manipulaci a díky 27litrovému zásobníku budete schopni obhospodařit dostatečně velkou plochu. Klíčové vlastnosti posypového vozíku Hecht 270Rychlé a snadné ovládáníCeloroční pomocník se širokou škálou využitíIntenzita posypu je pohodlně nastavitelná z madlaKvalitní zpracování a použité materiályPohon systému pomocí převodu z pojezdových kolObjem sypací nádoby 27 litrů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 270 za skvělou cenu 1 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 270

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 270 skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 270 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 270}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 270 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 270 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 270, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 270 HECHT na zahradu

Hecht 270 Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 270 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 270 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8594061740392 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 270 Manipulační technika
Cena zboží
1 299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 270) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8594061740392, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.