Info o Hecht 229 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 229 Manipulační technika HECHT

Popis produktu: Posypový vozík Hecht 229: Hecht 229 je kvalitně zpracovaný ruční posypový vozík, se kterým hravě zvládnete aplikovat například osivo, hnojivo nebo v zimním období i sůl. Díky svému provedení je zajištěno rovnoměrné dávkování a množství je velice snadno nastavitelné pákou přímo na madlech. Zásobník disponuje objemem 29 l a jistě oceníte i velká kola, které se postarají o snadnější manipulaci i ve zhoršeném terénu. Klíčové vlastnosti sypacího vozíku Hecht 229Snadné a rychlé ovládání Objem sypací nádoby 29 lPohon systému pomocí převodu z pojezdových kolIntenzita nastavitelná na madlechKvalitní použité materiályCeloroční pomocník se širokou škálou využití ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 229 za skvělou cenu 2 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 229

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 229 skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 229 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 229}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 229 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 229 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 229, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 229 HECHT na zahradu

Hecht 229 Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 229 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 229 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8594061746202 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 229 Manipulační technika
Cena zboží
2 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 229) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8594061746202, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Manipulační technika - Zobrazit další produkty