Info o Hecht 2141 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 2141 Míchačky HECHT

Popis produktu: Stavební míchačka Hecht 2141: Hecht 2141 je stavební míchačka maltových směsí a betonu. Disponuje bubnem o objemu 140 l a speciálně tvarovanými lopatkami, které se postarají o důkladné promíchání materiálu. O pohon se stará výkonný elektromotor s příkonem 650 W a přenos síly do bubnu zajišťuje vysoce kvalitní litinový ozubený věnec, jenž je zárukou dlouhé životnosti. Samozřejmostí je pak stabilní konstrukce a pro snadnější manipulaci přijdou vhod masivní kolečka. Veškeré elektrické části jsou před stříkající vodou nebo maltovou směsí skvěle chráněny plastovým krytem.    Klíčové vlastnosti stavební míchačky Hecht 2141Vysoce kvalitní míchačka za rozumnou cenuMasivní konstrukce pro dobrou stabilituSilný elektromotor na 230 VSkvěle tvarované lopatky pro efektivní promícháníVelká kolečka pro snadný transportObjem bubnu 140 l Parametry a specifikace:Objem bubnu: 140 lTyp motoru: 230 V / 50 HzPříkon: 650 WHmotnost: 51,5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 2141 za skvělou cenu 5 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Míchačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 2141

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 2141 skvělá volba v kategorii Míchačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 2141 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 2141}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 2141 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 2141 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 2141, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 2141 HECHT na zahradu

Hecht 2141 Míchačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 2141 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 2141 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614918527 z výroby
- produkt je v kategorii Míchačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 2141 Míchačky
Cena zboží
5 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Míchačky HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 2141) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614918527, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Míchačky - Zobrazit další produkty