Info o Hecht 212 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 212 Manipulační technika HECHT

Popis produktu: Posypový vozík Hecht 212: Hecht 212 je kvalitně zpracovaný ruční posypový vozík, se kterým hravě zvládnete aplikovat například osivo, hnojivo nebo v zimním období i sůl. Díky svému provedení je zajištěno rovnoměrné dávkování o šířce celých 45 cm! Intenzitu lze pak velice jednoduše nastavovat pákou až v 10 stupních. Zásobník disponuje objemem 12 l a jistě oceníte snadné ovládání a nízkou hmotnost, která se pohybuje okolo 2 kg. Klíčové vlastnosti sypacího vozíku Hecht 212Snadné a rychlé ovládání Objem sypací nádoby 12 lVelká šíře sypací části 45 cmIntenzita nastavitelná v 10 úrovníchKvalitní použité materiályCeloroční pomocník se širokou škálou využití ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 212 za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 212

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 212 skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 212 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 212}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 212 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 212 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 212, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 212 HECHT na zahradu

Hecht 212 Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 212 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 212 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8594061740385 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 212 Manipulační technika
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 212) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8594061740385, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.