Info o Hecht 2117 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 2117 Míchačky HECHT

Popis produktu: Stavební míchačka Hecht 2117: Hecht 2117 je stavební míchačka maltových směsí a betonu. O pohon se stará výkonný elektromotor s příkonem 550 W a přenos síly do bubnu zajišťuje vysoce kvalitní litinový ozubený věnec, jenž je zárukou dlouhé životnosti. Do bubnu se speciálně tvarovanými lopatkami, které se starají o důkladné promíchání směsi, se bez problému vejde až 120 l zpracovávaného materiálu. Pro maximální stabilitu je zde připravena propracovaná konstrukce a kolečka se postarají o snadnější manipulaci. Veškeré elektrické části jsou před stříkající vodou nebo maltovou směsí skvěle chráněny plastovým krytem.    Klíčové vlastnosti stavební míchačky Hecht 2117Vysoce kvalitní míchačka za rozumnou cenuMasivní konstrukce pro dobrou stabilituSilný elektromotor na 230 VSkvěle tvarované lopatky pro efektivní promícháníVelká kolečka pro snadný transportObjem bubnu 120 l Parametry a specifikace:Objem bubnu: 120 lTyp motoru: 230 V / 50 HzPříkon: 550 WHmotnost: 49,5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 2117 za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Míchačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 2117

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 2117 skvělá volba v kategorii Míchačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 2117 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 2117}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 2117 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 2117 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 2117, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 2117 HECHT na zahradu

Hecht 2117 Míchačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 2117 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 2117 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614918510 z výroby
- produkt je v kategorii Míchačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 2117 Míchačky
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Míchačky HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 2117) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614918510, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Míchačky - Zobrazit další produkty