Info o Hecht 1999 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 1999 Elektrické HECHT

Popis produktu: Vertikutátor Hecht 1999: Elektrický vertikutáror Hech 1999 je skvělý pomocník do každé zahrady. Pohání ho komutátorový elektromotor o příkonu 2000 W. Součástí je nožový válec s 16 noži, které mají za úkol prořezat a provzdušnit trávník (veertikutace). Nechybí ani drátkový válec, který odstraňuje plsť a mech. Pomocí ovládacího prvku snadno nastavíte hloubku prořezu od +5 do -10 mm.  Klíčové vlastnosti vertikutáru Hecht 1999Provzdušňovač je lehký a dobře se ovládáMá komutátorový elektromotor s příkonem 2000 WDodáván s nožovým válcem s 16 noži (prořezání a provzdušnění trávníku)Součástí je i drátkový válec na odstranění mechu a plstiJe možné nastavit hloubku prořezu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 1999 za skvělou cenu 3 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 1999

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 1999 skvělá volba v kategorii Elektrické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 1999 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 1999}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 1999 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 1999 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 1999, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 1999 HECHT na zahradu

Hecht 1999 Elektrické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 1999 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 1999 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614919319 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 1999 Elektrické
Cena zboží
3 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrické HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 1999) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614919319, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrické - Zobrazit další produkty