Info o Hecht 1844 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 1844 Rotační HECHT

Popis produktu: Elektrická sekačka Hecht 1844: Klasická čtyřkolová elektrická sekačka Hecht 1844 je ideální na sečení trávníků do 900 m2 a je poháněna elektrickým motorem Hecht s příkonem 1 800 W. Plastové šasi má řadu výhod, například odolnost proti korozi, ale největší výhodou je nízká hmotnost jen 15,5 kg. Lehká a obratná sekačka vhodná zejména na pozemky s mnoha překážkami, kde využijete její výbornou manipulovatelnost. Sekačka se velmi snadno ovládá, pouze pomocí madla na které je páka motoru, která je navíc k dispozici po celé šířce madla. Stisknutím udržujete motor v záběru, uvolněním se pak motor zastaví. Bezpečnostní tlačítko je zde pro vší ochranu. Pracovní záběr při sekání je 42 cm a objem koše 50 litrů. Klíčové vlastnosti elektrické sekačky Hecht 1844Elektrická sekačka na plochy do 900 m2Jednoduchá obsluha pomocí madla a páky motoruLehká a obratná sekačka s výbornou manipulovatelnostíMadlo pro pohodlné přenášeníCentrální nastavení výšky sečení 25 - 85 mmSběrný koš 50 l s madlem na snadné vysypáváníHmotnost 15,5 kg Skvělá výbavaSekačka má plastové šasi a 50litrový textilní koš. Zdvih lze regulovat od 25 do 85 mm. Disponuje praktickým madlem s pákou motoru pro velmi snadné ovládání. Výkonný elektrický motor s příkonem 1 800 W a záběr 42 cm vystačí na posečení zahrady do 900 m2. Možnost složení madla pro lepší skladovatelnost. Sekačka má široká kola, která jsou šetrná k trávníku a jejich průměr je 6 u předních a 8 u zadních. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 1844 za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 1844

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 1844 skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 1844 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 1844}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 1844 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 1844 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 1844, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 1844 HECHT na zahradu

Hecht 1844 Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 1844 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 1844 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614908726 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 1844 Rotační
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 1844) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614908726, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Rotační - Zobrazit další produkty