Info o Hecht 1814 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 1814 Stavba a dílna HECHT

Popis produktu: Svářečka Hecht 1814: Lehkou invertorovou svářečku Hecht 1814 využijete ke svařování všeho potřebného okolo domu nebo dílny. Je určena k napájení ze standardní rozvodné sítě 230 V / 50 Hz a díky nízké hmotnosti a pohodlnému madlu ji snadno kamkoli přenesete a můžete začít pracovat. Práce s ní je velmi snadná, na čemž se podílí hned několik vylepšení a technologií. Například Auto Hot-start pro jednodušší zapálení oblouku nebo Anti-stick pro snížení rizika přilepení elektrody. Za pomoci potenciometru si nastavte svařovací proud v širokém rozpětí od 20 do 140 A při svařovacím napětí 25,6 V. Pro maximální bezpečnost práce je vybavena kontrolkami poruch a přehřátí a také ochranou proti přepětí, podpětí a nadproudu. Automaticky také kompenzuje kolísání síťového napětí. Hlavní přednosti invertorové svářečky Hecht 1814Lehká a kompaktní invertorová svářečkaTechnologie IGBTZapojení do běžné 230V sítěPřenosné madloAuto Hot-start pro jednodušší zapálení obloukuAnti-stick proti snížení rizika přilepení elektrodySvařovací proud nastavitelný v širokém rozsahuOchrana proti přehřátí, přepětí, podpětí a další Bezpečné zapojení do sítěNeopomeňte svařovací proud nastavit tak, aby byl omezen s ohledem na maximální zatížení sítě nebo prodlužovacích kabelů, do kterých svářečku zapojíte. Svařovací proud nesmí přesáhnout hodnotu jističe elektrické sítě a současně nesmí překročit ani maximální povolené hodnoty jednotlivých částí sítě.Funkce:HOT START – pro snadnější zapálení elektrodyANTISTICK – zabránění přilepení elektrodyV.R.D – bezpečné napětí v klidovém stavuARC FORCE – stabilizace obloukuDodávané příslušenství:Kabel se zemnící svorkouKabel s držákem elektrodDrátěný kartáč s kladívkemImbusový klíčParametry a specifikace:Hmotnost: 4,7 kgNapájení: 230 V / 50 HzPrůměr elektrod: 1–3,2 mmJmenovitý vstupní příkon: 5,3 KVAJmenovitý vstupní proud: 24 ASvařovací proud: 20–140 AJmenovitý výkon: 140 A / 25,6 VÚčinnost: 70 %Účinník: 0,93 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 1814 za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stavba a dílna na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 1814

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 1814 skvělá volba v kategorii Stavba a dílna.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 1814 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 1814}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 1814 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 1814 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 1814, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 1814 HECHT na zahradu

Hecht 1814 Stavba a dílna Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 1814 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 1814 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614916615 z výroby
- produkt je v kategorii Stavba a dílna


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 1814 Stavba a dílna
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stavba a dílna HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 1814) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614916615, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.