Info o Hecht 1739 - hodnocení a parametry

Informace: Hecht 1739 Elektrické HECHT

Popis produktu: Vertikutátor Hecht 1739: Prořezávací válec vertikutátoru Hecht 1739 z trávníku, na jaře a na podzim, odstraní travní plsť, zbytky rostlin a plevele a prořeže vrchní vrstvu zeminy. Tím se zlepší příjem živin, vláhy a vzduchu a podpoří se hlubší prokořenění travin. Prořezání travních výběžků podpoří tvorbu nových výhonků a trávník pak houstne a zmlazuje se. Klíčové vlastnosti elektrického provzdušňovače trávníků Hecht 1739Odolné kovové šasiDoporučená plocha: 1 200 m2Hvězdicové madla umožní vše rychle složit či rozložitKvalitní a výkonný elektrický motor 1 700 WObjem koše na 50 litrůPracovní záběr je 37 cm26 ocelových nožů Centrální nastavení hloubky provzdušňováníNastavení hloubky je možné v 6 stupních a to od -8 do 12 mm Půdou projede jako máslemPravidelné provzdušňování, prováděné po zbytek sezóny, šetrně rozruší zhutnělou půdu, z trávy vyčeše zbytky po sečení a jiné nečistoty, tím odstraní neprostupný krunýř stařiny a zlepší výměnu půdních plynů a příjem vláhy. Vertikutátor Hecht 1739 má záběr 37 cm a je vhodný pro menší a střední zahrady do velikosti plochy cca 1 200 m2. Tento kombinovaný vertikutátor vybavený 26 noži z kvalitní oceli a válcem s ocelovými drátky nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Skvělá ergonomieŠasi vertikutátoru je zhotoveno z odolného kovu, což napomáhá dosažení dlouhé životnosti. K provzdušňovači je dodáván koš o objemu 50 litrů s pohodlným madlem. Hloubka prořezávání se nastavuje jednoduše pomocí voliče v přední části vertikutátoru. Pro snadnou manipulaci je tělo vertikutátoru opatřeno ergonomickým madlem pro přenášení a také nastavitelným hlavním madlem, které lze složit pro lepší skladování. Samozřejmostí je i odlehčení pnutí přívodního kabelu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Hecht 1739 za skvělou cenu 3 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Elektrické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Hecht 1739

Lukáš
Pro mé potřeby je HECHT Hecht 1739 skvělá volba v kategorii Elektrické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Hecht 1739 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Hecht 1739}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Hecht 1739 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Hecht 1739 HECHT - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Hecht 1739, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Hecht 1739 HECHT na zahradu

Hecht 1739 Elektrické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Hecht 1739 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HECHT, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Hecht 1739 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HECHT
- číslo EAN 8595614915229 z výroby
- produkt je v kategorii Elektrické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Hecht 1739 Elektrické
Cena zboží
3 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Elektrické HECHT

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Hecht 1739) potřebujete dokumentaci od výrobce (HECHT), manuály 8595614915229, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Elektrické - Zobrazit další produkty