Info o HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná - hodnocení a parametry

Informace: HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná Solární sprchy HAWAJ

Popis produktu: Solární sprcha HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná: Užijte si příjemně teplou vodu na vaší zahradě nebo chatě a to zadarmo. Solární sprcha o objemu 38 litrů s prodlouženou sprchovou hlavicí je vyrobena z černého UV odolného plastu. Ideální místo bude na slunném místě, které je zároveň chráněné před větrem. Tak dojde nejrychleji k ohřevu vody. Sprcha se dá využít v závislosti na počasí od dubna do září. Konstrukce sprchy zároveň slouží jako zásobník vody a solární kolektor, který za pomoci slunečních paprsků vodu ohřívá. Výška sprchy je 215 cm a disponuje páčkou pro regulaci teploty, kohoutkem pro omývaní nohou a relaxační sprchovou hlavicí. Sprchu Hawaj Uno jednoduše napojíte na hadici či na vodovodní trubky. Sprcha v moderním černo stříbrném designu se stane nepostradatelným doplňkem vaší zahrádky.  Klíčové vlastnosti sprchy Hawaj Uno - černo-stříbrná Ekologický ohřev vody Sprcha Hawaj Uno o objemu 38 litrů Výška solární sprchy 215 cm Vyrobena z černého UV odolného plastu Páčka pro regulaci teploty vody Samostatný kohoutek pro omytí nohouJednoduché napojení na zahradní hadici či vodovodní trubky Hmotnost sprchy 10,5 kgModerní design v černo stříbrné barvě Obsah balení:Solární sprchaNapojení na hadici4 úchyty (4 otvory + 4 šrouby) do pevného podkladu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná za skvělou cenu 3 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Solární sprchy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná

Lukáš
Pro mé potřeby je HAWAJ HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná skvělá volba v kategorii Solární sprchy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná HAWAJ - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná HAWAJ na zahradu

HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná Solární sprchy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada HAWAJ, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce HAWAJ
- číslo EAN 8595661504056 z výroby
- produkt je v kategorii Solární sprchy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná Solární sprchy
Cena zboží
3 199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Solární sprchy HAWAJ

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAWAJ Brilix Uno 38 l s dlouhou hlavicí, černo-stříbrná) potřebujete dokumentaci od výrobce (HAWAJ), manuály 8595661504056, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.