Info o Happy Green Zahradní pivní set - 200cm - hodnocení a parametry

Informace: Happy Green Zahradní pivní set - 200cm Sety Happy Green

Popis produktu: Zahradní nábytek Happy Green Zahradní pivní set - 200cm: Plánujete větší party na zahradě a chybí vám místa k sezení? Nebo jste majitelem hospůdky a chcete si k ní pořídit zahrádku? Pořiďte si zahradní pivní set Happy Green, který využijete celý rok, neboť je vhodný k umístění uvnitř i venku. A pokud je zrovna nepoužíváte, stačí je složit a schovat do garáže nebo skladu, kde nebudou zabírat žádné zbytečné místo. Klíčové vlastnosti zahradního nábytku Happy GreenZahradní set dvou lavic a stoluOdolný materiálVysoká nosnostJednoduché složení i rozloženíDlouhá životnostPříjemný vzhled Zahradní nábytek Happy Green je odolný a stabilníLavice i stůl setu Happy Green mají nohy zelené barvy vyrobeny z odolného kovu, který je doplněn přírodním dřevem o tloušťce 2,6 centimetrů. Dřevěné sedací plochy jsou navíc nalakovány, aby se co nejvíce zvýšila jejich odolnost a prodloužila se tím jejich životnost. Celý set je skládací díky jednoduše sklopitelným nohám. Stačí zmáčknout klapku a vyháknout vzpěru. Díky zahradnímu nábytku Happy Green si veškeré akce s přáteli užijete naplno. Stačí ho zaplnit pivní pípou a různými pochutinami, a párty může začít. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Happy Green Zahradní pivní set - 200cm za skvělou cenu 2 241 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Happy Green Zahradní pivní set - 200cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green Happy Green Zahradní pivní set - 200cm skvělá volba v kategorii Sety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Happy Green Zahradní pivní set - 200cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Happy Green Zahradní pivní set - 200cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Happy Green Zahradní pivní set - 200cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Happy Green Zahradní pivní set - 200cm Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Happy Green Zahradní pivní set - 200cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Happy Green Zahradní pivní set - 200cm Happy Green na zahradu

Happy Green Zahradní pivní set - 200cm Sety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Happy Green Zahradní pivní set - 200cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 241 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Happy Green Zahradní pivní set - 200cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022353424 z výroby
- produkt je v kategorii Sety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Happy Green Zahradní pivní set - 200cm Sety
Cena zboží
2 241 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sety Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Happy Green Zahradní pivní set - 200cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022353424, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.