Info o HAPPY GREEN Stříška na houpačku - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Stříška na houpačku Zahradní houpačky Happy Green

Popis produktu: Potah HAPPY GREEN Stříška na houpačku: Venku je horko k zalknutí a vy byste sebou nejraději plácli na zahradě do vaší oblíbené houpačky? Pokud však její stříška není vybavena kvalitním potahem, je čas to změnit. HAPPY GREEN stříška na houpačku je ideální pro všechny, kteří si rádi zalenoší ve stínu. Tmavě zelená stříška HAPPY GREEN je zhotovena z odolného materiálu a lehce tak zařídí, že se ze své oblíbené zahradní houpačky už nikdy nebudete chtít zvednout.  Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN stříšky na houpačkuTmavě zelené provedeníStříška HAPPY GREEN je vyrobena z odolného polyesteruVytvoří na zahradní houpačce stínRozměry:163  × 110 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Stříška na houpačku za skvělou cenu 189 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní houpačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Stříška na houpačku

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Stříška na houpačku skvělá volba v kategorii Zahradní houpačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Stříška na houpačku od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Stříška na houpačku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Stříška na houpačku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Stříška na houpačku Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Stříška na houpačku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Stříška na houpačku Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Stříška na houpačku Zahradní houpačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Stříška na houpačku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Stříška na houpačku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022328491 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní houpačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Stříška na houpačku Zahradní houpačky
Cena zboží
189 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní houpačky Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Stříška na houpačku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022328491, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.