Info o Happy Green Stojan na slunečník - hodnocení a parametry

Informace: Happy Green Stojan na slunečník Stojany Happy Green

Popis produktu: Stojan Happy Green Stojan na slunečník: Aby se váš slunečník nestal obětí náhlého větrného počasí je potřeba, aby byl kvalitně ukotvený. Stojan na slunečník Happy Green je kovový stojan, který bezpečně zajistí váš slunečník a vy tak nemusíte mít obavy o jeho poškození při nepříznivých podmínkách či náhlých výkyvech počasí. Stojan na slunečník Happy Green skvěle poslouží nejen k ukotvení slunečníku, lze do něj uchytit i například venkovní sušák na prádlo nebo zahradní altán. Navíc je stojan Happy Green skládací, takže v případě úschovy vám nikde nebude zabírat místo. Po rozložení se doporučuje stojan zatížit betonovou dlažbou pro zajištění stability. Klíčové vlastnosti stojanu na slunečník Happy GreenKovový stojan s plastovou vložkouZajistí stabilitu při větrném počasíUkotví slunečník, sušák na prádlo i zahradní altánPro uložení se jednoduše složí a nezabírá místoBílá barva stojanu je stylově neutrálníRozměry:85 × 85 × 35 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Happy Green Stojan na slunečník za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Happy Green Stojan na slunečník

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green Happy Green Stojan na slunečník skvělá volba v kategorii Stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Happy Green Stojan na slunečník od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Happy Green Stojan na slunečník}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Happy Green Stojan na slunečník mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Happy Green Stojan na slunečník Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Happy Green Stojan na slunečník, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Happy Green Stojan na slunečník Happy Green na zahradu

Happy Green Stojan na slunečník Stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Happy Green Stojan na slunečník i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Happy Green Stojan na slunečník na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022430446 z výroby
- produkt je v kategorii Stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Happy Green Stojan na slunečník Stojany
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Stojany Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Happy Green Stojan na slunečník) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022430446, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.