Info o HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy Slunečníky Happy Green

Popis produktu: Slunečník HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy: Venku je horko k zalknutí a vy byste sebou nejraději plácli na zahradu nebo pláž? Pokud však nejste vybaveni kvalitním slunečníkem, je čas to změnit. HAPPY GREEN slunečník je ideální pro všechny, kteří si rádi zalenoší ve stínu. Slunečník HAPPY GREEN se žlutými pruhy je zhotoven z kvalitní oceli a textilie a lehce vám tak při odpočinku zajistí potřebný komfort.  Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN Slunečník plážový žluté pruhyKonstrukce slunečníku HAPPY GREEN je vyrobena z kvalitní oceliBarevné provedení žluto-bílé pruhyOdolná potahová polyesterová látkaPrůměr tyče 22 mm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy za skvělou cenu 282 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Slunečníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy skvělá volba v kategorii Slunečníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy Slunečníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 282 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022266854 z výroby
- produkt je v kategorii Slunečníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy Slunečníky
Cena zboží
282 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Slunečníky Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Slunečník plážový 230cm, žluté pruhy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022266854, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.