Info o HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm Polstry Happy Green

Popis produktu: Polstr HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm: Venku je horko k zalknutí a vy byste sebou nejraději plácli na zahradě do vaší oblíbené houpačky? Pokud ji však nemáte vybavenou kvalitním polstrem, je čas to změnit. HAPPY GREEN sedák na houpačku je ideální pro všechny vyznavače absolutního pohodlí. Tmavě zelený sedák HAPPY GREEN je tvořen z prodyšné tkaniny z polyesteru pro zajištění vašeho absolutního pohodlí. Polstr HAPPY GREEN velmi lehce zařídí, že se ze své oblíbené zahradní houpačky už nikdy nebudete chtít zvednout.  Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN zeleného sedáku na houpačkuProdyšný textilní postr Tmavě zelené provedeníPolstr HAPPY GREEN je vyroben z odolné tkaninyRozměry:93  × 114 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polstry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm skvělá volba v kategorii Polstry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm Polstry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022330234 z výroby
- produkt je v kategorii Polstry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm Polstry
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Polstry Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Sedák na houpačku textilní 93x114cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022330234, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.