Info o HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh Polstry Happy Green

Popis produktu: Polstr HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh: Venku je horko k zalknutí a vy byste sebou nejraději plácli na zahradě do vaší oblíbené houpačky? Pokud ji však nemáte vybavenou kvalitním polstrem, je čas to změnit. HAPPY GREEN polstr na houpačku je ideální pro všechny vyznavače absolutního pohodlí. Zeleno bílý polstr HAPPY GREEN je tvořen ze dvou částí - sedáku a opěradla, tlačit vás tak nebude žádná část houpačky. Díky své výplni je polstr HAPPY GREEN velmi pohodlný a vy se už nikdy nebude chtít zvednout.  Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN polstru na houpačku, zelený pruhBalení obsahuje dva polstry - na sedačku a na opěrkuMěkký a pohodlný třímístný poster Polstr HAPPY GREEN je vyroben z odolné tkaninyS výplní pro zajištění ještě většího komfortuRozměry:129 × 43 × 5 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh za skvělou cenu 579 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polstry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh skvělá volba v kategorii Polstry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh Polstry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 579 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022328514 z výroby
- produkt je v kategorii Polstry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh Polstry
Cena zboží
579 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Polstry Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelený pruh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022328514, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.