Info o HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka Polstry Happy Green

Popis produktu: Polstr HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka: Venku je horko k zalknutí a vy byste sebou nejraději plácli na zahradě do vaší oblíbené houpačky? Pokud ji však nemáte vybavenou kvalitním polstrem, je čas to změnit. HAPPY GREEN polstr na houpačku je ideální pro všechny vyznavače absolutního pohodlí. Polstr HAPPY GREEN v dekoru zelené kostky je tvořen ze dvou částí - sedáku a opěradla, tlačit vás tak nebude žádná část houpačky. Díky své výplni je polstr HAPPY GREEN velmi pohodlný a vy se už nikdy nebude chtít zvednout.  Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN polstru na houpačku, zelená kostkaBalení obsahuje dva polstry - na sedačku a na opěrkuMěkký a pohodlný třímístný polstrPolstr HAPPY GREEN je vyroben z odolné tkaninyS výplní pro zajištění ještě většího komfortuRozměry:129 × 43 × 5 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka za skvělou cenu 559 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polstry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka skvělá volba v kategorii Polstry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka Polstry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 559 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022328538 z výroby
- produkt je v kategorii Polstry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka Polstry
Cena zboží
559 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Polstry Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Polstr na houpačku, zelená kostka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022328538, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Polstry - Zobrazit další produkty