Info o HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové Židle a křesla Happy Green

Popis produktu: Křeslo HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové: Křesílko HAPPY GREEN textilen, fialové je ideálním posezením na zahradu, terasu či chatu. Ocelová konstrukce zaručí jeho nízkou hmotnost, a tím i snadné přenášení, a současně dostatečnou stabilitu. Opěrka a sedák jsou vyrobené z kvalitního textilu, který zajistí pohodlí při sezení. Je odolné jakémukoli počasí, proto je ideální pro užití ve venkovních prostorech. Křesílko ve fialové barvě s nosností 100 kg se bude vyjímat na zahradě i terase každého domu. Užijte si posezení s rodinou a přáteli díky HAPPY GREEN textilen. Klíčové vlastnosti HAPPY GREEN Ocelového křesílka textilen, fialovéhoOcelové křesílkoIdeální posezení na zahradu, chatu i terasuHAPPY GREEN textilen s ocelovou konstrukcíOpěrka a sedák z kvalitního textiluOdolné jakémukoli počasíVhodné  pro venkovní prostoryHAPPY GREEN textilen s nosností 100 kgBarevné provedení: fialové Rozměry:72 × 60 × 53 cm Hmotnost:2,2 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové za skvělou cenu 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové skvělá volba v kategorii Židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové Židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022376416 z výroby
- produkt je v kategorii Židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové Židle a křesla
Cena zboží
289 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Židle a křesla Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Ocelové křesílko textilen, fialové) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022376416, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.