Info o Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m - hodnocení a parametry

Informace: Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m Foliovníky Happy Green

Popis produktu: Skleník Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m: Happy Green Náhradní plachta je určena k fóliovníku o rozměrech 4 × 2,5 × 2 m a s jedním vstupním otvorem. Je vyztužena síťovinou a vyrobena z odolného polyesteru, který odolává rozmanitému počasí. Fólie je opatřena 6 okny, na každé straně okny 3, a vstupními dveřmi se dvěma zipy. Náhradní plachta Happy Green by neměla chybět ve výbavě žádného zahrádkáře. Klíčové vlastnosti Happy Green náhradní plachty k fóliovníku 2,5×4m, 1 dveřeNáhradní plachta k fóliovníkuUrčená pro fóliovník s rozměry 4 × 2,5 × 2 mJe opatřena 6 oknyVyztužena síťovinouNáhradní plachta Happy Green je vyrobena z polyesteruBarevné provedení: zeleno-průhledné Rozměry:4 × 2,5 × 2 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m za skvělou cenu 1 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foliovníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m skvělá volba v kategorii Foliovníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m Happy Green na zahradu

Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m Foliovníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022430514 z výroby
- produkt je v kategorii Foliovníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m Foliovníky
Cena zboží
1 799 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foliovníky Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Happy Green Náhradní plachta k Fóliovníku 2,5x4m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022430514, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.