Info o HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená - hodnocení a parametry

Informace: HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená Zavlažování Happy Green

Popis produktu: Hadice HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená: Pokud se řadíte mezi vášnivé zahrádkáře a pokukujete po nové zavlažovací hadici, která by navíc nezabírala mnoho prostoru, HAPPY GREEN pro vás přišel s řešením. Natahovací hadice od značky HAPPY GREEN je díky své konstrukci lehká, čímž vám odpadne složité a namáhavé tahání těžké hadice přes celou zahradu. HAPPY GREEN hadice se pomocí tlaku vody natáhne až na 23 metrů a po použití se opět navrátí do původní délky, její skladování vám tak nezabere mnoho místa. Součástí balení hadice HAPPY GREEN je také pistole se sedmi stupni rozprašování.  Klíčové vlastnosti hadice HAPPY GREEN Hadice natahovací, 23 mSedmistupňová rozprašovací pistoleDélka natahovací hadice HAPPY GREEN je 7,5 - 23 mDůmyslný systém rychlospojek zaručí snadné napojení více hadic dohromadyNízká váha pouze 0,66 kgZelené barevné provedení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zavlažování na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená skvělá volba v kategorii Zavlažování.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená Happy Green na zahradu

HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená Zavlažování Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022380055 z výroby
- produkt je v kategorii Zavlažování


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená Zavlažování
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zavlažování Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (HAPPY GREEN Hadice natahovací 23m, zelená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022380055, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.