Info o Happy Green Fóliovník 2x3m - hodnocení a parametry

Informace: Happy Green Fóliovník 2x3m Foliovníky Happy Green

Popis produktu: Skleník Happy Green Fóliovník 2x3m: Happy Green Fóliovník 2x3m je ideálním pomocníkem na zahradu i zahrádku pro pěstování sadby i urychlení růstu zeleniny. Jeho přední strana je opatřena vstupním otvorem, který je vybavený dvěma zipy. Dostatečnou cirkulaci vzduchu zaručí 6 oken, na každé straně fóliovníku jsou umístěná 3 okna. Fólie vyztužená síťovinou je vyrobena z odolného polyesteru. Stabilní konstrukce z pozinkované oceli je tvořena trubkami s průměrem 19 mm. Konstrukce je doplněna o 2 kovové vzpěry, které slouží pro zvýšení stability, 4 kotvící lanka a 4 ks kotvících kolíků. Happy Green Fóliovník vám umožní vypěstovat zdravou zeleninu a sadbu. Klíčové vlastnosti Happy Green Fóliovníku 2×3m, 1× dveřeSkleník pro pěstování sadby a urychlení růstu zeleninyPřední strana opatřena vstupním otvoremHappy Green Fóliovník je opatřený 6 oknyFólie vyztužená síťovinouStabilní konstrukce z pozinkované oceliTrubky s průměrem 19 mm2 kovové vzpěry pro zvýšení stability4 kotvící lanka4 ks kotvících kolíkůHappy Green Fóliovník v zeleno-průhledném provedení Rozměry:3 × 2 × 2 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Happy Green Fóliovník 2x3m za skvělou cenu 2 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foliovníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Happy Green Fóliovník 2x3m

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green Happy Green Fóliovník 2x3m skvělá volba v kategorii Foliovníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Happy Green Fóliovník 2x3m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Happy Green Fóliovník 2x3m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Happy Green Fóliovník 2x3m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Happy Green Fóliovník 2x3m Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Happy Green Fóliovník 2x3m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Happy Green Fóliovník 2x3m Happy Green na zahradu

Happy Green Fóliovník 2x3m Foliovníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Happy Green Fóliovník 2x3m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Happy Green Fóliovník 2x3m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022430453 z výroby
- produkt je v kategorii Foliovníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Happy Green Fóliovník 2x3m Foliovníky
Cena zboží
2 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foliovníky Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Happy Green Fóliovník 2x3m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022430453, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.