Info o Happy Green Fóliovník 2,5x4m - hodnocení a parametry

Informace: Happy Green Fóliovník 2,5x4m Foliovníky Happy Green

Popis produktu: Skleník Happy Green Fóliovník 2,5x4m: Fóliovník je určen, stejně jako skleník, pro pěstování sezónní zeleniny a ovoce. Fóliovník Happy Green o ploše 10 m2 ochrání vaše rostliny před nepříznivými rozmary počasí a zároveň urychlí růst rostlin. Také ho lze využít pro pěstování sadby. Výhodou fóliovníku je snadná montáž i demontáž. Na zahradě najdete jen vhodné umístění a můžete začít s montáží. Konstrukce fóliovníku je z pozinkované oceli s průměrem trubek 25 mm, které mu zajišťují výbornou stabilitu a pevnost. Má vstupní otvor se dvěma zipy. Cirkulaci vzduchu zajišťuje celkem 6 oken. Na každé straně fóliovníku jsou umístěna 3 okna. Okna i vstupní otvory lze dle potřeby srolovat. Fólie je průhledná v zelené barvě a je vyztužená síťovinou z polyesteru 140 g / m2.  Klíčové vlastnosti fóliovníku Happy Green6 oken -  na každé straně 3Fólie je vyztužená síťovinou z polyesteruKonstrukce z pozinkované oceliPlocha fóliovníku 10 m2Hmotnost:25 kgPrůměr trubek:25 mmTloušťka stěny trubek:0,7 mmBarva:zelenáRozměry:400 × 250 × 200 cmObsah balení:2 kovové vzpěry, 4 kotvící lanka, 4 kotvících kolíků, průhledná fólie zelené barvy ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Happy Green Fóliovník 2,5x4m za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Foliovníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Happy Green Fóliovník 2,5x4m

Lukáš
Pro mé potřeby je Happy Green Happy Green Fóliovník 2,5x4m skvělá volba v kategorii Foliovníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Happy Green Fóliovník 2,5x4m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Happy Green Fóliovník 2,5x4m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Happy Green Fóliovník 2,5x4m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Happy Green Fóliovník 2,5x4m Happy Green - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Happy Green Fóliovník 2,5x4m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Happy Green Fóliovník 2,5x4m Happy Green na zahradu

Happy Green Fóliovník 2,5x4m Foliovníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Happy Green Fóliovník 2,5x4m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Happy Green, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Happy Green Fóliovník 2,5x4m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Happy Green
- číslo EAN 8591022430491 z výroby
- produkt je v kategorii Foliovníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Happy Green Fóliovník 2,5x4m Foliovníky
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Foliovníky Happy Green

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Happy Green Fóliovník 2,5x4m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Happy Green), manuály 8591022430491, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Foliovníky - Zobrazit další produkty