Info o Gumové vajíčko Kikkerland Eggs - hodnocení a parametry

Informace: Gumové vajíčko Kikkerland Eggs Hry a hračky Kikkerland

Popis produktu: Ať už byo vaše dětství ve znamení lovení brouků nebo cvrnkání duhových kuliček, s Kikkerland se opět můžete vrátit do dětských let ♥ I v tomto kousku je nemalá špetka hravosti, která vám nedovolí odhodit úsměv. Informace o značce: Pokud hledáte dárek, kterým někoho pobavíte, ale zároveň najde své praktické využití, tak jste na správné adrese. Kikkerland totiž umí dát mnohdy bezduchým doplňkům charakteristickou tvář i vtip. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Gumové vajíčko Kikkerland Eggs za skvělou cenu 59 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hry a hračky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gumové vajíčko Kikkerland Eggs

Lukáš
Pro mé potřeby je Kikkerland Gumové vajíčko Kikkerland Eggs skvělá volba v kategorii Hry a hračky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gumové vajíčko Kikkerland Eggs od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gumové vajíčko Kikkerland Eggs}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gumové vajíčko Kikkerland Eggs mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gumové vajíčko Kikkerland Eggs Kikkerland - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gumové vajíčko Kikkerland Eggs, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gumové vajíčko Kikkerland Eggs Kikkerland na zahradu

Gumové vajíčko Kikkerland Eggs Hry a hračky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gumové vajíčko Kikkerland Eggs i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kikkerland, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 59 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gumové vajíčko Kikkerland Eggs na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kikkerland
- číslo EAN 612615088108 z výroby
- produkt je v kategorii Hry a hračky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gumové vajíčko Kikkerland Eggs Hry a hračky
Cena zboží
59 Kč
Dostupnost
07.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hry a hračky Kikkerland

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gumové vajíčko Kikkerland Eggs) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kikkerland), manuály 612615088108, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.