Info o Gril ZETTA elektrický 230V - hodnocení a parametry

Informace: Gril ZETTA elektrický 230V Zahradní grily Cattara

Popis produktu: Konstrukce grilu je vyrobena z kvalitní oceli opatřené vysokoteplotním nátěrem a z odolného plastu. Pro tepelnou úpravu pokrmů je gril opatřen elektrickým roštem průměru 41 cm s nepřilnavým povrchem. Teplotu lze plynule a jednoduše regulovat pomocí ovladače. S poklopem grilu lze pomocí rukojeti pohodlně manipulovat, navíc jej lze odložit na bok grilu, díky zabudovanému háčku. Gril je na horní části opatřen závěsem pro nářadí a ve spodní částí potom odkládacím mřížovaným prostorem. Vysoká mobilita je zaručena prakticky umístěnými kolečky. Technické údaje: napájení: 230 V příkon: 1600 W průměr gril. plochy: 41 cm výška gril. plochy: 82 cm rošt elektrický vnější rozměry: 60 x 100 x 50 cm Obsah balení:  1 x gril ZETTA elektrický 230V ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril ZETTA elektrický 230V za skvělou cenu 3 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní grily na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril ZETTA elektrický 230V

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril ZETTA elektrický 230V skvělá volba v kategorii Zahradní grily.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril ZETTA elektrický 230V od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril ZETTA elektrický 230V}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril ZETTA elektrický 230V mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril ZETTA elektrický 230V Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril ZETTA elektrický 230V, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril ZETTA elektrický 230V Cattara na zahradu

Gril ZETTA elektrický 230V Zahradní grily Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril ZETTA elektrický 230V i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril ZETTA elektrický 230V na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130522 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní grily


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril ZETTA elektrický 230V Zahradní grily
Cena zboží
3 299 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní grily Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril ZETTA elektrický 230V) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130522, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.