Info o Gril stolní KEG na dřevěné uhlí - hodnocení a parametry

Informace: Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu: Tento stolní, lehce přenositelný malý gril se vejde na každé malé místo,když potřebujete rychle něco dobrého ugrilovat. Pro grilování pokrmů je opatřen litinovým roštem s průměrem 30 cm. Obsahuje kvalitní větrák, napájený pomocí 4x AA baterií, nebo pomocí mikro USB konektoru (není přiložen,nutno dokoupit zvlášť), který se používá pro rychlé zapálení ohně a následné rozhoření dřevěného uhlí. Větrák,který přísluší tomuto šikovnému grilu lze nastavovat pomocí otočného voliče na čelní straně. Součástí grillu KEG je i praktická brašna pro přenášení i následné uskladnění. Technické parametry: Průměr gril. plochy: 30 cmVýška gril. plochy: 21,5 cmRošt: LitinovýVnější rozměry: 32 x 22 cmNapájení ventilátoru: 4 x 1,5 V AA baterie / mikro USBVentilace: plynule regulovatelná   Obsah balení: 1 x Gril stolní KEG na dřevěné uhlí... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril stolní KEG na dřevěné uhlí za skvělou cenu 1 795 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril stolní KEG na dřevěné uhlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril stolní KEG na dřevěné uhlí skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril stolní KEG na dřevěné uhlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril stolní KEG na dřevěné uhlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril stolní KEG na dřevěné uhlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril stolní KEG na dřevěné uhlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Cattara na zahradu

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril stolní KEG na dřevěné uhlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 795 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130317 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril stolní KEG na dřevěné uhlí Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
1 795 Kč
Dostupnost
25.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril stolní KEG na dřevěné uhlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130317, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.