Info o Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez - hodnocení a parametry

Informace: Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez Grily Napolen Prestige Napoleon

Popis produktu: Proč si koupit gril Napoleon Prestige Pro500RSIBPSSNapoleon Prestige Pro 500 je luxusní plynový gril s čtyřmi nerezovými hořáky + jedním zadním infračerveným hořákem a jedním bočním keramickým infračerveným hořákem s nerezovým roštemCelkový výkon plynového grilu Napoleon Prestige PRO500 je 26 376 wattůNavíc jsou hořáky chráněny speciálními kryty, které zabraňují skapání vypečeného tuku a grilovacích šťáv do trysek hořáků – díky tomu nedochází ke vzplanutí tuku a nebez... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod GrilyKrby.cz nabízí zboží Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez za skvělou cenu 79 980 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily Napolen Prestige na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez

Lukáš
Pro mé potřeby je Napoleon Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez skvělá volba v kategorii Grily Napolen Prestige.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez od xkrát prověřeného e-shopu GrilyKrby.cz.


Honza
Na GrilyKrby.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez Napoleon - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez Napoleon na zahradu

Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez Grily Napolen Prestige Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu GrilyKrby.cz Napoleon, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 79 980 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Napoleon
- číslo EAN 0629162127570 z výroby
- produkt je v kategorii Grily Napolen Prestige


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu GrilyKrby.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez Grily Napolen Prestige
Cena zboží
79 980 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » GrilyKrby.cz
Doručení Grily Napolen Prestige Napoleon

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez) potřebujete dokumentaci od výrobce (Napoleon), manuály 0629162127570, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu GrilyKrby.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce GrilyKrby.cz můžete zakoupit další produkty:
Grily Napolen Prestige - Zobrazit další produkty