Info o Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm - hodnocení a parametry

Informace: Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis balení Kompaktní, obdélníkový gril TABLE hodící se na zahrady, či terasy je vyroben z kvalitního ocelového plechu se smaltovanou povrchovou úpravou. Gril zdobí víko v červené barvě. Madla jsou z odolného plastu a mají dostatečný prostor pro úchop. Gril je vybaven regulovatelnou ventilací a pro samotnou tepelnou přípravu Vašich pochutin je opatřen roštem z chromované oceli. Díkiy čtyřem kovovým nohám je gril stabilní.   Technické parametry grilovací prostor: 34 x 34 cmgrilovací výška: 21 cmrozměr grilu: 36 x 44 x 37 cmpovrchová úprava: smaltovánírošt: chromovaná ocelbarva: černá, červená Obsah balení 1 x Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm Cattara na zahradu

Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130300 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
16.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril na dřevěné uhlí TABLE 37cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130300, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.