Info o Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt - hodnocení a parametry

Informace: Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt Grily na dřevěné uhlí Cattara

Popis produktu: Popis produktu Gril na dřevěné uhlí, který je vybaven robustní konstrukcí nabízíme v černé krásné barvě. Díky madlům má správný úchop, a kolečka usnadňují jeho snadný přesun po celé zahradě. Pro samotnou tepelnou přípravu jídla je gril opatřen třídílným litinovým roštem s kulatým středem, kde je možné umístit např. grilovací pánve apod. Dále je opatřen odkládacím roštem pro udržení teploty již hotových pokrmů. Vyklápěcí víko je opatřené teploměrem pro kontrolu teploty uvnitř grilu.   Technické parametry Rozměry grilu: 102 x 60 x 106cmGrilovací rošt: třídílný litinovýGrilovací plocha: 58 x 42cmVyjímatelný díl roštu: prům. 32cmVýška grilovací plochy: 82cmVestavěný teploměr: ano, ve víkuRozměry odkládacího roštu: 54 x 20cmBoční polička: sklápěcí s háčkyRozměr poličky: 45 x 30cmPlnění uhlí: předními dvířkyPopelník: ano, spodní zásuvkaPojízdný: ano, 2x kolečka   Obsah balení 1 x Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt za skvělou cenu 3 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grily na dřevěné uhlí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt skvělá volba v kategorii Grily na dřevěné uhlí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt Cattara na zahradu

Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt Grily na dřevěné uhlí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 8591686130409 z výroby
- produkt je v kategorii Grily na dřevěné uhlí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt Grily na dřevěné uhlí
Cena zboží
3 499 Kč
Dostupnost
31.01.2021
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Grily na dřevěné uhlí Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Gril na dřevěné uhlí ROYAL litinový rošt) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 8591686130409, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.